فنگ شویی ثروت

رسیدن به آرامش با فنگ شویی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

فنگ شویی اتاق خواب

خیلی از ماها بیشتر زمان خود را در اتاق خواب میگذرانیم، محققان بر این باورند که ما حداقل یک سوم زمان را در اتاق خوابمان هستیم پس فنگ شویی اتاق خواب برای مابسیار مهم است و در چیدمان و دکوراسیون آن باید توجه لازم را داشت.

در خصوص فنگ شویی ثروت و کنج ثروت مقاله های نوشته شده را میتوانید مطالعه کنید و این موارد گفته شده را در اتاق خوابتان برای تقویت عناصر طبق جدول فنگ شویی به کار ببرید.

با انجام قوانینی که در زیر گفته می شود میتوانیم آرامش، ایمنی و انرژی مثبت در اتاق خواب ایجاد کنیم.

ایجاد آرامش وسکوت در فنگ شویی اتاق خواب

اتاق خواب محل استراحت است، پس باید آرامشی در آن برقرار باشد که در واقع در اتاق خواب انرژی یین بر انرژی یانگ باید غالب باشد.(انرژی یانگ همان انرژی فعال است و انرژی یین همان انرژی آرام و ملایم می باشد.)

 

قرار ندادن تخت خواب روبروی درب ورودی و زیر پنجره

برای فنگ شویی اتاق خواب بهتر است تخت روبه روی درب نباشد چون محل ورود انرژی است. به خصوص اینکه اگر پای ما سمت درب باشد انرژی ناگهانی از پای ما وارد می شود، که اختلال در خواب ما ایجاد می کند. همچنین تخت زیر پنجره هم نباید قرار بگیرد زیرا محل ورود و خروج انرژی می باشد.اگر هم مجبور شدید قرار دهید بهتر است از پرده های ضخیم استفاده کنید.

 

ایجاد تعادل در اتاق خواب

برای فنگ شویی اتاق خواب بهتر است تعادل به خصوص دو طرف تخت رعایت شود.

مثلاً مانند عکس زیر دو طرف تخت از دیوارکوب های لوتوس استفاده شده است.

 

فنگ شویی اتاق خواب

 

رنگ مناسب دیوار برای فنگ شویی اتاق خواب

 

بهترین رنگ برای اتاق خواب رنگی است که طبق سلیقه ی شما باشد و احساس خوبی پیدا کنید. البته اولویت بعدی هم توجه به تاثیر رنگ بر روی رفتار انسان است که معمولاً روی اکثر افراد این تاثیر یکسان می باشد.

از بهترین رنگ ها برای استفاده در اتاق خواب رنگ های خنثی و رنگ پاستیلی می باشد. این رنگ ها احساس آرامش را ایجاد می کند و باعث خواب راحت و آسوده می شود.

در کنار این رنگ های از وسایل دکوراتیو با رنگ های گرم استفاده کنید که خسته کننده و کسل آور نشود.

یکی از ترکیب رنگ های مناسب برای اتاق خواب رنگ سفید و مشکی می باشد. برای اینکه بدانیم چگونه این دو رنگ را در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنیم. مقاله ی دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی را مطالعه کنید.

 

ایجاد امنیت در فنگ شویی اتاق خواب

قرار ندادن وسایل بالای سر

 

برای ایجاد امنیت در اتاق خواب از قرار دادن وسایل، قاب عکس ها و حتی کتاب ها خودداری کنید. چون باعث ایجاد استرس و اظطراب در شما می شود و آرامش شمارا سلب میکند.

 

تکیه ی تاج تخت به دیوار

 

وقتی تاج تخت را به دیوار تکیه می دهیم احساس امنیت ایجاد میکنیم و بدون استرس به خوابی آرام می رویم.

استفاده از تاج تخت یکدست

بهتر است از تخت های که تاج آن ها جدا شده و تکه تکه است و دارای لبه های تیز می باشد استفاده نکنید چون باعث ایجاد اضطراب و استرس در شما می شود. از تاج تخت های یکدست و منحنی مانند تصویر استفاده کنید.

فنگ شویی اتاق خواب

 

 

ایجاد انرژی مثبت در فنگ شویی اتاق خواب

تمیز کردن اتاق خواب

تمیز بودن اتاق خواب باعث جریان یافتن انرژی مثبت می شود.پس همه جا از شیشه ها تا قاب عکس های اتاق را گرد گیری کنید .

داخل کمد ها و میز ها را مرتب کنید، از همه مهم تر زیر تخت را انباری نکنید. بهتر است زیرتخت خالی باشد. زیرا جعبه های کفش که خود دارای انرژی حرکت و فعال هستند. موجب اختلال در خواب شما می شود و آرامش شما را از بین می برد.

 

استفاده از وسایل مورد علاقه

 

وسایل دکوراتیو مورد علاقه ی خود را که به طور مثال شخص مورد علاقه ی شما هدیه داده است و از نگاه کردن به آن لذت می برید. در معرض دید قرار دهید. و انرژی مثبت را در اتاق خواب خود ایجاد کنید.

 

قرار ندادن آبنما در اتاق خواب

بهتر است که انواع آبنما را در اتاق خواب قرار ندهید. زیرا نه تنها انرژی مثبت ایجاد نمی کند بلکه انرژی منفی نیز با خود به همراه دارد. تا جایی که ممکن است بهتر است آبنما را جایی قرار دهید که صدای آن هم به داخل اتاق خواب شب هنگام خواب نیاید.

 

 

 

 

2 دیدگاه در “رسیدن به آرامش با فنگ شویی اتاق خواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *