شرکت هنر پویان خلاق لوتوس اولین و تنها تولید کننده‌ی آباژور آبشارهای دکوراتیو در خاورمیانه می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از بهترین طراحان و مهندسین، خاص‌ترین محصولات را تولید می‌کند. تیم طراحی متناسب با سبک دکوراسیون، سلیقه‌ی مشتری و ابعاد مورد نظر بهترین طرح را به شما پیشنهاد می‌کنند. به صورت سفارشی‌سازی برای شما طراحی، اجرا و نصب می‌شود. محصولات شرکت لوتوس به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می‌شود و در کل دنیا مورد توجه قرار گرفته است. 

داستان ما

ایده

ایده‌ی ساخت آبنمای خانگی

یکی از روزهای گرم تابستان بود. برای خونه‌ی جدیدمون به دنبال یک آبنمای زیبا بودم. سایت‌های فروش آنلاین آبنما را سرچ کردم. تمام بازار را گشتم. اما آبنمایی که برای سالن پذیرایی در کنار مبلمان مناسب باشد، پیدا نکردم. اولین جرقه برای ساخت آبنمای خانگی در ذهنم زده شد. من دیزاینر و همسرم طراح مکانیک بود. ایده‌ی ساخت آبنمای خانگی را با همسرم در میان گذاشتم. تا اینکه یک روز شبنم روی گل‌ها توجهم را جلب کرد. رقص آب در میان طبقاتی از طرح گل جذاب به نظر می‌رسد. همسرم این ایده را دنبال کرد. با یک هنرمند خارجی مشورت کردیم و در نهایت روش ساخت آبنمای مورد نظر را به دست آوردیم.

آباژور کنارسالنی
شروع

شروع فعالیت به صورت تخصصی

در سال 96 به بررسی تخصصی بازار هدف پرداختیم. دست آورد ما از این بررسی، ضعف ایران در تولید محصولات دکوراتیو بود. در بازار کشور ما بیشتر محصولات دکوری، از کشور هند، ترکیه و چین بود. از این رو قصد تولید آبنمایی را داشتیم، که دکوری و زیبا باشد. در نتیجه با تلفیق هنر دواتگری و قلمزنی، محصول ما به یک هنر-صنعت تبدیل شد. با عنوان شرکت هنرپویان خلاق لوتوس و اخذ مجوز از سازمان صنایع دستی اصفهان فعالیت خود را آغاز کردیم. و در راستای نوآوری و کارآفرینی در زمینه‌ی صنایع دستی قدم برداشتیم.

خرید آبنمای خانگی

ساخت آبنمای خانگی با طرح گل‌های طبیعی

طرح گل های زیبایی مانند: داهلیا، آنتوریوم، نیلوفر و… برای ساخت آبنمای خانگی انتخاب کردیم. تمامی طرح ها در مرکز مالکیت معنوی به ثبت رسیده است. ابتدا فروش خود از فروشگاه ها  آغاز کردیم. و حالا به فروش بین المللی دست پیدا کردیم. تیم قوی از طراحان، مهندسان و هنرمندان تشکیل دادیم. که بهترین و با کیفیت ترین آبنما را به شما عزیزان عرضه کنیم.

طرح گل‌های زیبایی مانند: داهلیا، آنتوریوم، نیلوفر و… برای ساخت آبنمای خانگی انتخاب کردیم. تمامی طرح‌ها در مرکز مالکیت معنوی به ثبت رسیده است. ابتدا فروش خود از فروشگاه‌ها  آغاز کردیم. و حالا به فروش بین المللی دست پیدا کردیم. تیم قوی از طراحان، مهندسان و هنرمندان تشکیل دادیم. که بهترین و با کیفیت‌ترین آبنما را به شما عزیزان عرضه کنیم.

تجربیات

تجربه‌های به دست آمده

با گذشت این سال‌ها تجربه‌های زیادی کسب کردیم. با دغدغه‌های مردم بیشتر آشنا شدیم. تمام تلاش‌مان را کردیم که نیازهای مردم را برآورده کنیم. علاوه‌بر زیبایی ظاهری، کاربردی بودن محصول برای ما بسیار مهم بود. تنظیم صدای آب، روشنایی ملایم، جلوگیری از پاشش آب، بسته‌بندی ایمن و تناسب آن با سایر وسایل خانه مورد بررسی قرار گرفت. و حالا شما علاوه‌بر یک آبنما با صدای آب فوق‌العاده، یک آباژور خاص با نورپردازی اصولی دریافت می‌کنید. به همین دلیل اسم محصولاتمان را آباژور آبشار انتخاب کردیم.

خرید آباژور ایستاده

قشنگ ترین قسمت کار

از نظر من قشنگ‌ترین قسمت کار ما طراحی طرح جدید است. وقتی که یک اثر هنری را خلق می‌کنیم. انگار نوزادی متولد شده که نیاز داره رشد کنه و کامل شود. با در نظر گرفتن همه‌ی جوانب طراحی محصول کامل و اجرا می‌شود.طراحی محصول جدید از دو قسمت تشکیل شده است. طراحی گل و طراحی مسیر آب است. با طراحی بهترین مسیر جریان آب، زیبایی خیره کننده‌ای را به تصویر می‌کشیم. جریان آب به محصول ما روح می‌دهد. طوری که انرژی مثبت در خانه ایجاد می‌کند.

انواع مدل آبنمای خانگی

این تجربه چه درسی داشت

برای شروع هر کاری محدودیت‌ها و تهدیدهایی وجود دارد. اما تیم ما با وجود محدودیت‌ها، فرصت‌ها را شناسایی کرد. و حالا محصولی تولید کردیم که مورد توجه همه‌ی افراد قرار گرفته است. در هرکاری با پشتکار قوی می‌توانیم موفق شویم. ایده‌هایی که در ذهن ما می‌آید. می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند. این ایده‌ها منحصربه‌فرد است. پس نتیجه‌ی کار هم منحصربه‌فرد و خاص می‌شود. همیشه اول هر کاری با سختی شروع می‌شود. ولی اگر با برنامه باشید، از تمام سختی‌ها و دشواری‌ها عبور می‌کنید.

این داستان شروع و راه‌اندازی صنعت ما بود. کنار شما هستیم، تا آباژور آبشاری خاص متناسب با سلیقه‌ی شما طراحی و اجرا کنیم.

مجوزها