فنگ شویی خانه

7 اصل فنگ شویی ثروت برای جذب پول

همه ی ما زندگی در رفاه و آسایش را دوست داریم و برای ثروتمند شدن روز و شب مشغول کار هستیم. فنگ شویی ثروت به ما کمک میکند با استفاده از انرژی محیط سریعتر به موفقیت، ثروت و شهرت دست پیدا کنیم. در واقع این علم به چیدمان و محل قرارگیری درست وسایل میپردازد، به طوری که حس بهتری نسبت به خانه و محل کار خود داشته باشیم.

برای جذب ثروت باید جهت جنوب شرقی و شمال را تقویت کنید. در ادامه ی مقاله، یک آبنمای خاص متناسب با علم فنگشویی برای تقویت شمال و جنوب شرقی به شما معرفی میکنیم. با تقویت قسمت شمال، مسائل شغلی شما بهبود پیدا میکند و روز به روز شاهد پیشرفت خود میشوید و تقویت جنوب شرقی به کسب پول و ثروت فراوان کمک میکند.

کنج ثروت خانه کجاست؟

به قسمت های جنوبی خانه به خصوص جنوب شرقی، کنج ثروت یا گوشه ی ثروت در فنگ شویی میگویند. کنج ثروت فقط به یک قسمت از خانه محدود نمیشود، بلکه جنوب شرقی اتاق خواب یا اتاق کار نیز به عنوان گوشه ی ثروت در فنگشویی است. توجه به چیدمان و انتخاب وسایل به صورت کاملاً اصولی برای این قسمت اهمیت بسیار بالایی دارد.

عنصر آب در گوشه ی ثروت

برای جریان انرژی چی در خانه از آبنما یا آکواریوم استفاده کنید. آکواریوم برای جذب انرژی مثبت نیاز به نگهداری دارد. باید آب آن همیشه تمیز باشد و غذای ماهی ها به موقع داده شود که همیشه سالم و شاداب باشند. اما اگر شرایط نگهداری از آکواریوم را ندارید میتوانید از یک آبنمای زیبا متناسب با علم فنگ شویی استفاده کنید.

آبنماهای فلزی برای کنج ثروت بسیار مناسب است. در ساخت این آبنما اصول فنگشویی به طور کامل رعایت شده است. لبه های آبنما منحنی شکل ساخته شده و هیچ گوشه ی تیز و برنده ای ندارد، از این رو انرژی را هدر نمیدهد. از رنگ های ثروت در آن استفاده شده است. رنگ طلایی یکی از پرکاربرد ترین رنگ ثروت در فنگ شویی است. جنس این آبنما از فلز می باشد در نتیجه عنصر فلز تقویت کننده ی عنصر آب است و انرژی بیشتری را در محیط منتشر میکند.

به این نکته توجه داشته باشید از وسایلی برای خانه و محل کار خود استفاده کنید که زیبایی و تناسب دکوراسیون شما را بهم نزند. لوتوس با ساخت سفارشی آبنما در ابعاد مورد نظر شما این نگرانی را از بین میبرد. شما میتوانید از قسمت سفارش آبنما با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره ی رایگان این شرکت در خصوص ساخت آبنمایی منحصر به فرد برای فضای مورد نظرتان بهره مند شوید.

نماد ثروت در فنگشویی

نماد ثروت در فنگ شویی

از وسایلی که شما را به یاد پول و ثروت می اندازد در گوشه ی ثروت استفاده کنید. مثلاً یک صندوق از سکه در جنوب شرقی اتاق خود قرار دهید و هر روز به تعداد آن بیافزایید. اینکار یکی از روش های اصولی برای جذب ثروت می باشد. به هیچ عنوان از سکه های صندوق خود برداشت نکنید این کار نتیجه عکس میدهد و باعث ضرر و زیان در زندگی شما میشود. از تصاویر خودرو یا ماشینی که به آن علاقمند هستید به عنوان نماد ثروت استفاده کنید. همچنین میتوانید صندوق جواهرات خود را در این قسمت قرار دهید.

فنگشویی ثروت

دکوری لاکچری در کنج ثروت

استفاده از وسایل دکوری لاکچری در کنج ثروت باعث جذب انرژی ثروت میشود. دکوری های طلایی رنگ که درخشش بالایی دارند برای این قسمت بسیار مناسب هستند. رنگ طلایی رنگی مجلل و پر شکوه می باشد که ما را به یاد گرانترین عنصر طبیعت یعنی طلا می اندازد، از این جهت جریان انرژی را افزایش میدهد.

عدد ثروت در فنگ شویی

شما میتوانید در انتخاب لوازم مورد استفاده در قسمت جنوبی منزل، اعداد ثروت را به کار ببرید. اعداد 8،3،9،6 به اعداد جذب ثروت معروف هستند و کارشناسان فنگ شویی این اعداد را جادویی در علم فنگ شویی می دانند.

تمیز نگهداشتن کنج ثروت

همه ی قسمتهای خانه به خصوص کنج ثروت را مرتب کنید. وسایل اضافه و کهنه را دور بریزید. محیط خود را از گرد و غبار پاک کنید. وسایلی که شما را به یاد خاطرات خوب می اندازند را جلوی چشم بگذارید. سعی کنید برای هر وسیله مکانی را در نظر بگیرید و بعد از استفاده از آن در جایگاه مشخص شده قرار دهید. با اینکار نظم خاصی در خانه ی شما شکل میگیرد، این نظم باعث جریان انرژی چی در خانه میشود.

در کنج ثروت از آبنمای استاندارد و بدون پاشش آب استفاده کنید. زیرا اگر آبنما پاشش داشته باشد باعث کثیفی و بهم ریختگی نظم قسمت جنوب شرقی خانه میشود. همچنین هنگام خرید آبنما برای جذب انرژی به این نکته توجه داشته باشید که به راحتی تمیز شود. زیرا بعضی از آبنماها به راحتی تمیز نمیشوند و بعد از مدتی کوتاه رسوب میگیرند. این آبنما ها انرژی چی را هدر میدهند.

استفاده از گل و گیاه در فنگشویی ثروت

وجود گل در خانه به خصوص در کنج ثروت انرژی با خود به همراه می آورد.از گل های طبیعی یا حتی لوازم دکوری طرح گل استفاده کنید. حتماً به این نکته توجه داشته باشید که از گل های پژمرده و خشک شده استفاده نکنید چون طبق علم فنگ شویی انرژی منفی به همراه دارد.

بهترین گیاهانی که برای جذب ثروت استفاده میشود، گیاهانی هستند که برگ آن ها گرد است مانند: یشم، درخت مرکبات، نیلوفر و…می باشند. در کشور چین گیاه بامبو به وفور یافت میشود. این گیاه به دلیل رشد قابل توجهی که داره بسیار استفاده میشود .اکثر چینی ها از گیاه بامبو در کنج ثروت خود استفاده میکنند.

بامبو در فنگشویی

فنگشویی ورودی خانه برای جذب ثروت

ورودی خانه نقش بسیار مهمی در جذب انرژی ثروت دارد. طبق قوانین فنگ شویی ثروت بهتر است محوطه ی بیرونی با گیاهان زیبا و گلدان های سالم و رنگارنگ تزئین شود. همچنین برای جریان انرژی مثبت به سمت خانه میتوانید از یک آبنمای باغی جذاب در محوطه ی بیرونی استفاده کنید. مثلاً اگر حیاط دارید متناسب با محیط آبنمایی با صدای آب دلنشین خریداری کنید. در صورتی که فضای بیرونی ندارید میتوانید در راهروی ورودی خانه از یک آبنمای خانگی استفاده کنید.

آبنمای باغی برای فنگشویی

دکوری کنج ثروت

لوتوس متناسب با فضای بیرونی و داخلی آبنمایی استاندارد طراحی و اجرا میکند. این آبنماها متناسب با علم فنگشویی می باشد. همچنین با طراحی دقیق مسیر آب علاوه بر صدای دلنشین و آرامش بخش، باعث ایجاد حس و حال خوب در شما و سایر افراد خانواده میشود و انرژی را در محیط به گردش در میآورد و باعث جذب ثروت میشود. فناوری جدید تاثیر زیادی در محیط داخلی و بیرونی میگذارد.

3 دیدگاه در “7 اصل فنگ شویی ثروت برای جذب پول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *