آبنما

معرفی بهترین آبنما خانگی برای افراد خوش سلیقه

خرید آبنمای رومیزی

چرا از آبنما خانگی استفاده کنیم؟

برای تزئین خانه از انواع اکسسوری ها استفاده میکنند. آبنما خانگی یکی از اکسسوری های زیبا و در عین حال آرامش بخش می باشد. امروزه انواع متنوعی از آبنماها در بازار وجود دارد. و با یک سرچ ساده ی آبنمای خانگی انواع آن را مشاهده میکنید. مهم ترین مسئله برای انتخاب آبنما سبک دکوراسیون شما می باشد. و پیدا کردن آبنمایی با ابعاد و سبک مورد نظر کمی دشوار است. اما شرکت لوتوس با سفارشی سازی انواع آبنما کار را برای شما آسان کرده است.

آبنما خانگی

ساخت آبنما خانگی لوتوس

آبنما خانگی را برای فضای داخلی یا خارجی مانند باغ و حیاط و روف گاردن انتخاب میکنند. ساخت آبنما برای فضا های مختلف، متفاوت است. آبنمایی که در فضای داخلی قرار میگیرد، علاوه تاثیر بصری قوی باید دارای صدایی ملایم و ظریف باشد. اما ایده آل فضای باز آبنما خانگی با صدای چشمگیر است. که صدای های اضافی اطراف را خنثی کند.

روانی آرام با آبنما خانگی

خانواده هایی که بچه ی کوچک دارند. اغلب دچار ضعف روانی میشوند. صدای گریه ی کودکان آرامش را از خانه ی شما میگیرد. اما راه حلی برای شما داریم. صدای آب استاندارد در خانه به تمرکز شما کمک میکند. همچنین مطالعات نشان میدهد. صدای آب روی ذهن کودک نیز اثر مثبت میگذارد. حتی با شنیدن این صدا گریه ی کودک بند می اید. زیرا در شکم مادر با صدای آب آشنا است. و این صدای آشنا او را آرام میکند. همچنین پدر و مادری که تازه بچه دار شدند. همیشه دچار استرس و اضطراب هستند. شاید خودشان متوجه ی تاثیر این استرس بر روی کار و زندگی خود نشوند. اما به مرور باعث عوارض جبران نشدنی میشوند. اما آبنما خانگی به کاهش اظطراب و استرس افراد نیز کمک میکند.

نکات مهم ساخت

شرکت لوتوس سال های زیادی را صرف طراحی و توسعه محصولات جدید برای شرکت های بزرگ کرده است. خواص مواد و نحوه ی تبدیل آنها به هر شکلی، بسیار مهم است. به خصوص اینکه چقدر میتوان از فلزات چکش خوار مانند استیل و مس اشکال زیبایی ساخت.

در ساخت آبنما، یک نکته حیاتی (به غیر از دستیابی به زیبایی طرح) کیفیت است. فواره باید قوی باشد و تا ابد دوام بیاورد. باید به درستی کار کند تا طبق برنامه ریزی شده، آب آنطور که باید از هر قسمت جریان یابد.

طراحی مسیر آب

یک آبنما وقتی مورد پسند است که تناسب ظاهری خوبی داشته باشد. طراحی مسیر آب، تخمین اندازه ی گلبرگ ها، تعداد طبقات و… باید به درستی انجام شود. این طراحی نه تنها روی زیبایی کار بسیار تاثیر میگذارد. بلکه با یک اشتباه کوچک، شاهد نواقص فنی در ابنماها میشوید. پاشش آب یکی از دغدغه های افراد است. اما آبنما خانگی لوتوس با مهندسی تخصصی و طراحی دقیق، خیال شمارا راحت میکند. مسیر آب طوری طراحی شده است. که هیچ گونه پاششی به اطراف ندارد. پمپ آبنماها نیز قابل تنظیم است. شما میتوانید میزان آب و صدای آن را کنترل کنید.

جابه جایی راحت آبنما خانگی

یکی از مزیت های مهمی که آبنمای لوتوس دارد. امکان جابه جایی راحت در قسمت های مختلف خانه ومحل کار است. مثلاً در اتاق کار خود مهمان ویژه ای دارید. آبنما را برای سالن انتظار خریداری کردید. اما حالا برای جلب توجه بیشتر آن را به اتاق کار خود جابه جا میکنید. آبنماهایی که در داخل ساخت اجرا میشوند. این مزیت را ندارند. همچنین در خانه ی خود زمانی که مهمان دارید. بهترین مکان برای آبنما خانگی، قسمت پذیرایی است. ولی در زمان خواب میتوانید آبنما را به داخل اتاق خواب جابه جا کنید. از صدا و نور ملایم آن جهت مطالعه و خواب راحت استفاده کنید.

انواع آبنماها

با توجه به نوع مواد، ابعاد و طرح آنها انواع متنوعی دارند. آبنماهای خانگی از نظر ظاهری به آبنمای دیواری، آبشاری و فواره ای تقسیم میشوند. جنس آبنماها از سنگ، فلز، پلی استر و… می باشد. ابعاد آن نیز بنا به سلیقه ی شما کوچک، متوسط و بزرگ است. در هنگام خرید آبنما خانگی به هماهنگی آن با سایر وسایل خانه ی خود توجه کنید.

خرید آبنما خانگی دستساز

بیشتر آبنما ها به صورت آماده و مونتاژ شده به بازار عرضه میشوند. ولی آبنمای لوتوس کاملاٌ دستساز هستند. قسمت گل های آبنما با چکش زنی و قلرمزنی بسیار ظریف ساخته میشود. لوله های فلزی با دیواره های ضخیم و قطر های مختلف تشکیل شده است. که به دقت خم و به گل ها وصل میشود. آب در ارتفاعات مختلفی خارج میشود. بنابراین باید با 3 یا 4 فشار مختلف تغذیه شود. این امر مستلزم چندین لوله تغذیه بر روی پایه است. قطر تمام این لوله ها با دقت درجه بندی می شود. به طوری که آب به سرعت از جریان صحیح به خروجی برسد.

3 دیدگاه در “معرفی بهترین آبنما خانگی برای افراد خوش سلیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *