آبنما

زینت خانه با آبنمای لوکس و شیک لوتوس

تصویر آبنمای لوکس

آبنمای لوکس در خانه

بیشتر افراد به خصوص عروس و داماد ها به دنبال اکسسوری های لوکس برای چیدمان خانه هستند. آبنمای لوکس لوتوس بهترین انتخاب برای آنها می باشد. آبنما به عنوان یک عنصر تزئینی، انرژی مثبت را در خانه گسترش میدهد. اگر میخواهید از خانه ی خود انرژی خوبی دریافت کنید. حتما در مورد فنگشویی و چیدمان بر اساس فنگشویی مطالعه کنید. آبنمای لوکس لوتوس نه تنها ظاهر بسیار جذابی دارد. بلکه از لحاظ فنگشویی مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است. این آبنما به خاطر جنس فلزیی که دارد. باعث تقویت خواص عنصر آب میشود. اگر اصول فنگشویی را در خانه به درستی رعایت کنید. رفاه، آسایش و برکت را برای خانواده ی خود مهیا میکنید.

مزایای خرید آبنمای لوکس خانگی

در این مقاله به مهم ترین مزایای آبنما اشاره میکنیم. آب جاری در خانه نماد پول، ثروت و انرژی مثبت است. بنابراین خرید آبنمای لوکس برای خانه امری فرخنده محسوب میشود. آبنمای خانگی به محیط شما ظرافت و زیبایی میبخشد. یک پیچیدگی و کلاس خاصی را در فضای کلی خانه ایجاد میکند. صدای مطلوب و خوشایند آبنما باعث آرامش در محیط میشود. اعتقاد بر این است که آب جاری، انرژی چی آب راکد را دوباره فعال میکند. در نتیجه تعادل برقرار و انرژی مفید یانگ تولید میشود.

بهترین محل قرار گیری برای آبنما

از آنجایی که اکسسوری های لوکس در نقاط کانونی قرار میگیرند. در نتیجه آبنمای لوکس خود را در بهترین زاویه ی دید قرار دهید.

این آبنما را در نزدیکی ورودی اصلی خانه قرار دهید. زیرا انرژی مثبت را جذب میکند. اینکار از ورود انرژی منفی به خانه جلوگیری میکند. آبنمای لوکس را طوری قرار دهید که آب آن در جهت خانه، نه در جهت بیرونی جریان داشته باشد. آبنما را در وسط خانه ی خود قرار ندهید. زیرا مانع از جریان انرژی ها میشود. اصولاً بیشتر افراد در پذیرایی یا آشپزخانه ی خود قرار میدهند. جایی که خانم ها بیشتر وقتشان را در آن محیط سپری میکنند. اما در هنگام چیدمان خانه، اصول فنگشویی برای مکان آبنما را در نظر بگیرید. آبنما انرژی های کیهانی را هدایت میکند، تا خانه ی شما را به مکانی مثبت برای زندگی تبدیل کند. مکان ایده آل آبنما، جهت شمال خانه می باشد. به غیر از جهت شمال، آبنما را در جهت شرق و جنوب شرقی قرار میدهند. اصولاً در اکثر باغ ها آبنما در قسمت شرق قرار میگیرد. در این قسمت از رنگ سفید برای آبنما استفاده کنید. اما در فضای داخلی قسمت شمال را انتخاب کنید. رنگ طلایی برای این جهت بسیار مناسب است.

ساخت آبنمای لوکس
ساخت آبنمای لوکس و لاکچری

اگر فضایی برای آبنما در جهت های توصیه شده پیدا نکردید. یک آبنمای فلزی در قسمت شمال غربی قرار دهید. به هیچ وجه آبنما را در قسمت جنوب یا غرب قرار ندهید. این جهت ها با عنصر آب سازگار نیستند.

نورپردازی آبنمای لوکس

عنصر نور در فنگشویی بسیار مورد توجه قرار میگیرد. نور خوب، روحیه ی انسان را بالا میبرد. باعث آرامش و شادی در خانه ی شما میشود. نورپردازی در قسمت شمالی و شرقی، حال و هوای خوب و رفاه را به خانه می آورد. بنابراین آبنمایی با نور سفید یا افتابی برای این قسمت انتخاب کنید. آبنمای لوکس لوتوس با نورپردازی اصولی و جذابی که دارد. فضای گرم و صمیمی برای شما ایجاد میکند.

مطلب مهمی در خصوص خرید آبنما

طرح آبنمای لوکس خانگی با دکوراسیون شما در تضاد نباشد. برخی از آبنماها با باتری کار میکنند. اما آبنمایی که روی منبع تغذیه کار میکند، دوام بالاتری نسبت به باتری دارد. طول سیم برای اتصال به پریز برق، استاندارد باشد. سعی کنید آبنمایی خریداری کنید. که دارای چراغ LED باشد. در هنگام شب از تاثیر جادویی آن بهره مند شوید. اندازه ی آبنما را متناسب با سایر اکسسوری ها و ابعاد خانه انتخاب کنید. اگر فضای محدودی دارد. از آبنمای کوچک خانگی استفاده کنید. صدای آبنما خیلی ملایم یا خیلی زیاد نباشد. حتما دقت داشته باشید، پمپ آن بی صدا و سایلنت باشد.

نگهداری از آبنمای لوکس

این آبنما نیاز به نگهداری خاصی ندارد. چند ماه یکبار آب داخل مخزن را عوض کنید. اما سایر آبنماها بعد از یک مدت جلبک میگیرد. محل تجمع پشه و حشرات میشود. ظاهر آن بعد از یک مدت تغییر میکند. اما آبنمای لوتوس با پوشش دهی قوی که دارد. همیشه مثل روز اول زیبا میماند. گلبرگ های آبنمای خانگی لوتوس با یک دستمال به راحتی تمیز میشود. آبنما را بیشتر اوقات روشن بگذارید. آب جاری باعث افزایش برکت و ثروت میشود. اما آب راکد مانع پیشرفت شما در هر زمینه ای میشود. آب جاری در قسمت شمال باعث بهبود کسب و کار و افزایش موقعیت های شغلی میشود. از نظر فنگشویی، آب باعث جذب ثروت است. پس این محصول فقط باعث زیبایی خانه و محل کار شما نیست. بلکه به رشد و پیشرفت شما کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *