آبنما

طراحی آبنما کاری متفاوت از شرکت لوتوس

قیمت آبنمای رومیزی

طراحی آبنما از گذشته تا به امروز

از گذشته های دور مردم به آبنماها توجه بسیاری داشتند. آبنما یک قطعه ی معماری همراه با رقص آب می باشد. در ابتدا آبنماها فقط به صورت فواره هایی بودن مانند آبنمای فین کاشان و  بعدها در طراحی آبنما پیشرفت کردند و در انواع مختلفی به صورت آبنمای مدرن، آبنمای صخره ای، آبنمای دیواری ، آبنمای خانگی و…ساخته شد.

در ابتدا آبنما ها به کمک جاذبه ی زمین ایجاد میشدند ولی با گذشت زمان و آمدن پمپ های مکانیکی دیگر راه را برای طرحی انواع آبنما باز کرد.

کی و چطور اقدام به طراحی آبنما کنیم

طراحی آبنما هنگام خرید خانه

هنگام خرید یک خانه ما بیشتر حواسمان به زیبا سازی منزلمان می باشد. پس موقعی که اقدام به طراحی دکوراسیون خانه میکنیم، بهترین زمان برای طراحی آبنما متناسب با دکوراسیون طراحی شده می باشد. یک فضای زیبا همراه با صدای دانشین آب که آرامش و آسودگی را به خانه ی ما می آورد.

طراحی آبنما برای تغییر خانه

وقتی که میخواهیم یک تغییر چشمگیری در خانه ایجاد کنیم. اصولاً عید که میشه همه دنبال تغییر دکوراسیون خانه و خرید اکسسوری و لوازم زیبا هستند. اینجا پیشنهاد ما به شما این است که هر دکوراسیونی به سبک مدرن یا کلاسیک، میتوانید یک آبنمای خاص و جذاب برای نشیمن، پذیرایی و ورودی خود به صورت کاملاً اختصاصی سفارش دهید.

طراحی و ساخت آبنما

خرید جهیزیه

زمانی که مشغول خرید جهیزیه هستیم و میخواهیم وسایلی بخریم که زیبایی زیادی داشته باشند و همه ی حواس ها را به خودش جلب کند. فکرشو کنید، هنگام ورود اقوام با دیدن یک آبشار خاص با طراحی خاص چشم ها را به خیره میکند و با جریان صدای آب حس طراوت در خانه ایجاد میشود.

یک کار دستساز با ظرافت بسیار زیاد که آب از آن عبور میکند. به جای تماشای آب در حال تماشای یک اثر هنر هستیم.

طراحی آبنما در چه ابعادی

ابعاد آبنما با توجه به اندازه ی فضای شما در خانه یا محل کار انتخاب میشود. شما میتوانید از یک آبنمای کوچک 50 سانتی متری تا یک آبنمای بزرگ 3 متری سفارش بدید. با توجه به فضایی که شما در اختیار دارید روی زمین یا حتی به صورت دیواری برای شما اجرا میشود.

2 دیدگاه در “طراحی آبنما کاری متفاوت از شرکت لوتوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *