آبنما

فواید و مضررات درختچه آپارتمانی

درختچه آپارتمانی

آموزش چیدمان درختچه آپارتمانی

امروزه برای ایجاد انگیزه و طراوت در محیط از درختچه آپارتمانی استفاده میکنند. به همین دلیل در طراحی دکوراسیون داخلی نیز بسیار رواج داشته است.در فنگشویی خانه نیز استفاده از گل و گیاه بسیار توصیه میشود. این درختچه ها در انواع مختلفی با رنگ و ابعاد متفاوت هستند.هر کدام در محل مخصوص به خود باید قرار بگیرند. اصول چیدمان آنها در محل کار و خانه متفاوت است. طریقه ی نگهداری و معرفی جایگزینی برای آنها در ادامه به صورت کامل توضیح داده میشود.

قرار دادن درختچه آپارتمانی در محل کار

در محیط اداری برای جلوگیری از خستگی و بی حوصلگی از درختچه آپارتمانی و گل و گیاه استفاده میکنند. مثلا برای جدا سازی فضا ها به جای پارتیشن، درختچه قرار میدهند. با اینکار محیط کار علاوه بر اینکه بسیار زیبا میشود. شوق و ذوق را نیز در کارمندان بیشتر میکند.

درختچه آپارتمانی

قرار دادن گیاهان در منزل

با توجه به سلیقه ی افراد درختچه آپارتمانی و گیاهان در قسمت های مختلف خانه قرار داده میشود. بیشتر افراد در فضای نشیمن خود جایی که در معرض دید مهمان باشد قرار میدهند.طبق اصول طراحی دکوراسیون داخلی بهترین قسمت کنج دیوار ها می باشد. زیرا جلوه ی بیشتری دارد.

فواید درختچه

علاوه بر زیبایی و طراوت و تازگی که در محیط ایجاد میکند. باعث تصفیه ی هوا نیز میشود. درختچه آپارتمانی برای پوشاندن معایب خانه مثل زدگی های دیوار بسیار مناسب است. وسیله ای زیبا برای قسمت های خالی در دکوراسیون می باشد.

مضررات درختچه آپارتمانی

همانطور که از خوبی ها و جذابیت درختچه و گیاهان صحبت کردیم. مضررات و عواقبی هم دارد. وقتی فضا و محیط خود را با درختچه و گیاهان پر میکنید. رفت و آمد زیاد حشرات و کرم های خاکی نیز زیاد میشود. بعضی از این درختچه ها ظاهر بسیار زیبایی دارند. ولی برای انسان و حیوانات خانگی بسیار سمی هستند. همچنین استشمام بوی بعضی از گیاهان باعث آلرژی های متنوعی میشود. ممکن است حساسیت پوستی به بعضی از آنها نیز داشته باشید.

نگهداری گیاهان

درختچه آپارتمانی و انواع گیاهان نیاز به نگهداری دارند. باید با نور و آب کافی جلوی زردی و پژمرگی گل ها را بگیرید.

جایگزین درختچه آپارتمانی

آبنماهای لوتوس جایگزین مناسبی برای درختچه آپارتمانی هستند. زیرا ظاهری از گل و برگ مانند درختچه و گیاهان را دارند. و علاوه بر زیبایی ظاهری صدای آب بینظیری را در محیط شما پخش میکند. نیازی به نگهداری ندارد. و برای جابجایی آنها نیز اصلا نگرانی نداشته باشید. گلدانها چرخدار و متحرک هستند و هر کجای خانه بخواهید میتوانید قرار دهید.

فواید آبنما

باعث ایجاد فضایی آرامش بخش میشود. در هر ابعادی که بخواین با هر طرح گلی برای شما سفارشی سازی میشود. بدون تغییر رنگ است. سالیان سال میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و لذت ببرید. نه تنها نیازی به نور ندارد. بلکه در خودش نورپردازی حرفه ای انجام شده است. و باعث روشنایی فضای شما میشود. برای مشاهده ی انواع دیگر آبنمای فلزی لوتوس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *