فنگ شویی خانه

عنصر فلز در فنگ شویی

یکی از عناصر مهم فنگشویی می باشد که دارای احساس منطقی و قاطع است. عنصر فلز در فنگ شویی به شما کمک میکند که در کارهای خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید و آن ها را با موفقیت اجرا کنید. از این جهت استفاده از فلز در محیط کار بسیار توصیه میشود. در یک دکوراسیون موفق همه ی عناصر فنگشویی به صورت ظریف و با دقت مورد استفاده قرار میگیرند. این عناصر در مقابل یکدیگر نیستند و بلکه مکمل یکدیگر می باشد. اگر به درستی از این عناصر استفاده شود، انرژی مثبت در سراسر محیط جریان پیدا میکند.

ویژگی عنصر فلز در فنگ شویی

این عنصر یکی از سخت ترین عناصر پنج گانه ی فنگ شویی است که نشانه ی استقامت و قدرت می باشد. فلز احساس وضوح، دقت، سادگی، شادی و صداقت را در هر فضایی با خود به ارمغان می آورد. امروزه یکی از محبوب ترین متریال در دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد و حس خوبی را منتقل میکند. عنصر فلز در فنگشویی دارای انرژی یانگ می باشد و به اصطلاح پدر عناصر نامیده میشود. شکل این عنصر دایره است و رنگ فلز از سفید خالص تا خاکستری روشن متغیر است. در کل رنگ های طلایی، نقره ای، خاکستری، سفید و طوسی نشان دهنده ی عنصر فلز می باشند. از این طرح و رنگ به وفور میتوانید در دکوراسیون داخلی استفاده کنید و محیط خاص و زیبایی را خلق کنید.

شما میتوانید در دکوراسیون منزل خود، دیوار قسمت غربی را رنگ خاکستری بزنید و یا از پرده ی خاکستری استفاده کنید که با زمینه ی فرش شما ست باشد. همچنین از دکوریجات فلزی زیبا به رنگ طلایی یا نقره ای استفاده کنید و جلوه ی زیبایی به محیط دهید. بر اساس نقشه ی باگوا، جایگاه این در قسمت غرب و شمال غربی می باشد. عنصر آب و فلز تقویت کننده  ی یکدیگر می باشند و از این جهت میتوانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

تقویت عنصر فلز در فنگشویی

آبنمای فلزی لوتوس یکی از بهترین و خاص ترین دکوریجات برای تقویت عنصر فلز در محیط داخلی می باشد. این آبنما از ترکیب دو عنصر آب و فلز می باشد و تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون میگذارد. ظاهر شیک و لوکس آن به زیباسازی محیط کمک بسیار شایانی میکند و مورد توجه افراد قرار میگیرد. جریان آب لابه لای یک اثر هنری باعث جریان انرژی مثبت در محیط میشود. صدای دلنشین آب تاثیرات مثبتی بر سلامت روان دارد و جو آرام بخشی برای ذهن ایجاد میکند. وجود این دکوری فلزی حس صمیمیت، همدلی و مهربانی را افزایش میدهد و روی رفتار افراد تاثیر زیادی میکذارد.

مدیتیشن در طبیعت

این آبنما در طرح، سبک و ابعاد متنوعی می باشد که متناسب با فضای شما به صورت کاملاً سفارشی طراحی و اجرا میشود. برای ارتباط با کارشناسان ما میتوانید از قسمت سفارش آبنما اقدام کنید و از مشاوره ی رایگان نیز بهره مند شوید.

روشنایی فلزی

در دکوراسیون داخلی علاوه بر چیدمان درست و اصولی باید به نورپردازی توجه داشته باشید. زمانی که به دنبال وسایل روشنایی زیبا و منحصر به فرد هستید میتوانید برای تعادل انرژی از لامپ و آباژور فلزی استفاده کنید. تابش نور به بدنه ی فلزی درخشش دکوری را چند برابر میکند و برای محیط کلاسیک و لاکچری بسیار مناسب می باشد.

عنصر فلز در محیط کار

استفاده از عنصر فلز در محیط کار باعث افزایش تمرکز و دقت میشود و در نتیجه کارایی و بهره وری کارکنان افزایش پیدا میکند. شما میتوانید از قاب های فلزی برای تزئین دیوار، دکوریجات فلزی برای روی میز، مبلمان با پایه های فلزی، میز گرد جلو مبلی، رنگ های عنصر فلز و… استفاده کنید. برای تقویت این عنصر نیازی نیست تمامی وسایل را تغییر دهید و هزینه ی زیادی کنید. فقط کافیه از یک دکوری مناسب که حس خوبی دریافت میکنید در محیط کار خود استفاده کنید و انرژی فلز را افزایش دهید. حتما به این نکته توجه داشته باشید که این وسایل فلزی را در قسمت غرب و شمال غرب محیط کار قرار دهید که تاثیر خوبی داشته باشد.

اعداد عنصر فلز

فلز اعداد مخصوص خودش را دارد و این اعداد 5 و 6 می باشند. شما میتوانید برای تقویت بیشتر این عنصر از نماد هایی که نشان دهنده ی این اعداد می باشند استفاده کنید. به عنوان مثال 5 یا 6 قاب فلزی روی دیوار قرار دهید و یا از آبنمایی با این تعداد طبقات استفاده کنید. این اعداد شانس شما را بیشتر میکنند و به رفع مشکلات کمک میکنند.

دکوراسیون تراس

سخن آخر

شما میتوانید از موارد بالا با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون خود استفاده کنید. اگر به دنبال آرامش در دکوراسیون داخلی خود هستید از عناصر فنگشویی به صورت متعادل استفاده کنید. هر پنج عنصر ویژگی خاص و مخصوص خودش را دارد که به صورت یکپارچه و وابسته با یکدیگر کار میکنند و بعد از مدت کوتاهی تاثیر آن در زندگی روزمره شما را شگفت زده میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *