دکوراسیون خانه

یک خانه ی خاص و جذاب با رنگ مسی در دکوراسیون

خواص مس در دکوراسیون

دیزاین با رنگ مسی در دکوراسیون خانه

رنگ مسی در دکوراسیون امروزه برای جلوه ی بیشتر به کار برده میشود. این رنگ در مجلات دکوراسیون، محیط های روستایی یا صنعتی و حتی در فروشگاه های مدرن ظاهر می شود. اگر می خواهید وارد این روند شوید، در این مقاله نکاتی را برای کارکردن با رنگ مسی در دکوراسیون به شما ارائه می دهیم.

ایده هایی برای ترکیب رنگ مسی در دکوراسیون با رنگ پاستلی

یکی از بهترین ترکیب هایی که وجود دارد رنگ مسی و رنگ پاستلی است. این جفت معمولاً در سبک های نوردیک و اسکاندیناوی استفاده می شود که هر دو گرایش طراحی بسیار شیک هستند. دستیابی به ترکیب با رنگ های پاستلی نیز ساده است، اما باید عوامل خاصی را در نظر بگیرید.

1. از رنگ مسی به عنوان برجسته سازی استفاده کنید. ترکیب رنگ ها واقعا یک هنر است. اگر می‌خواهید رنگ‌ مسی در دکوراسیون را با رنگ پاستلی ست کنید، توصیه می‌کنیم از این رنگ برای زیورآلات و اشیاء تزئینی (لامپ، نقاشی، آینه، گلدان و …) استفاده کنید.

شما میتوانید از یک آبنما به رنگ مسی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

برای مطالعه ی دلایل استفاده از آبنمای خانگی هم میتوانید کلیک کنید و مقاله ی مارا مطالعه کنید.

2. مقداری سفید اضافه کنید.شما همچنین می توانید انتخاب کنید که از برخی از رنگ های اخرایی استفاده کنید. شما می توانید فضایی گرم را بدون اینکه زیاده روی کنید ایجاد کنید. همچنین اگر رنگ پاستیلی در دیوار های خانه را دوست ندارید ، آن را سفید بگذارید.

3. از نور طبیعی بهره ببرید اگر در خانه ی خود از رنگ های مسی و رنگ پاستیلی و سفید استفاده کرده اید.چه چیز دیگری نیاز داری؟ نور طبیعی! بنابراین توصیه می کنیم هنگام ترکیب این رنگ ها، محیطی با پنجره های بزرگ و یا با نور زیاد خورشید انتخاب کنید. در غیر این صورت از نور مصنوعی استفاده کنید. یک آباژور رومیزی کلاسیک میتواند به عنوان یک نور مکمل برای فضای پذیرایی شما استفاده شود.

ایده هایی برای ترکیب مسی با برنز

باور کنید یا نه، این رنگ های متالیک با هم عالی می شوند. طراحان بیشتر از آنها در دکوراسیون خود استفاده می کنند.جفت کردن این رنگ ها به طرحی زیبا، ظریف و اصلی منجر می شود. در اینجا چند ایده برای ترکیب مس و برنز وجود دارد:

1. سبک را انتخاب کنید. اگر از این دو رنگ استفاده می کنید، باید به خاطر داشته باشید که آنها معمولاً فقط با تعداد انگشت شماری از سبک های تزئینی جفت می شوند. آنها معمولاً به خوبی با سبک های صنعتی، نوردیک و روستایی (ایده آل برای آشپزخانه) هماهنگ می شوند. اگر از طرفداران این سبک ها هستید، می توانید از هر دو رنگ در خانه خود استفاده کنید.

رنگ مسی در دکوراسیون

2. رنگ هایی را انتخاب کنید، که به خوبی با هر دو جفت شوند. از آنجایی که همه چیز نمی تواند مسی یا برنزی باشد، باید رنگ های دیگری مانند رنگ های سفید، مشکی، خاکستری یا خاکی را انتخاب کنید که با هر دو عالی به نظر می رسند. خوبی مس و برنز این است که به خوبی با چندین گزینه دیگر جفت می شوند. گزینه های بیشتری برای ترکیب با رنگ های مسی وجود دارد. شاید شما طرفدار رنگ‌های پاستلی نباشید یا ایده ترکیب مس و برنز را دوست نداشته باشید. نگران نباش! گزینه های زیادی وجود دارد که می توانند در خانه شما به خوبی به کار برده شوند:

1-رنگ آبی

این رنگ به خوبی با رنگ مسی در دکوراسیون ست میشود و بهتر است که در دکوراسیون خانه از رنگ آبی بیشتر از رنگ مسی استفاده شود.

2-رنگ سبز

رنگ سبز تیره در ترکیب با مس، جنبه کاملا رسمی و حرفه ای به محیط می بخشد. ایده آل برای دفتر، میز، یا اتاق کنفرانس.

3. رنگ فیروزه

برخلاف رنگ مسی و سبز، فیروزه ای و مسی برای اتاقی جوان، شاد و غیررسمی مناسب هستند. اگر به دنبال گزینه ای برای تزئین اتاق کودک خود هستید، این دوتارنگ می تواند جالب باشد. همانطور که می بینید، ترکیب رنگ های مسی با رنگ های دیگر بسیار راحت تر است.

برای مطالعه ی خواص مس و رنگ مسی در دکوراسیون اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *