دکوراسیون خانه

رنگ سال  2024 در دکوراسیون

انرژی چی در فنگشویی

کمپانی پنتون رنگ هلویی را به عنوان رنگ سال انتخاب و معرفی کرد. این کمپانی بر اساس شرایط اجتماعی، اقتصادی، احساسات و ذهنیت مردم رنگ سال را انتخاب میکند. رنگ هلویی با خود گرما و صمیمیت را به همراه دارد و برای دکوراسیون بسیار مناسب می باشد. از آن جایی که امروزه افراد دچار استرس و اضطراب شدید هستند و هر روز دغدغه های متفاوتی دارد، ایجاد محیطی آرامش بخش و صمیمی ضروری می باشد. این رنگ ذهن را آرام میکند و تاثیر زیادی بر رفتار دارد. در دنیایی که همه ی افراد به فکر پول و مادیات هستند بهتراست کمی به پرورش روح و درون خود توجه کنند.

 از این رنگ میتوانید در وسایل اصلی و حتی اکسسوری ها استفاده کنید و این رنگ زیبا را به خانه ی خود دعوت کنید. رنگ هلویی برای هر سبک و هر فضایی مناسب است و شما میتوانید در دکوراسیون داخلی پذیرایی، اتاق خواب و محیط کار استفاده کنید. افرادی که علاقه دارند از رنگ سال در دکوراسیون خود استفاده کنند، نیازی نیست هر سال رنگ و سبک دکوراسیون خود را تغییر دهند در این مقاله شما را با ایده های کم هزینه و خاص آشنا میکنیم.

مکمل های رنگ سال 2024

برای ایجاد هماهنگی و تعادل در دکوراسیون میتوانید رنگ سال را در کنار رنگ های مکمل، سبز، طلایی، آبی به کار ببرید. با ایجاد تضاد و کنتراست در رنگ های مکمل به جلوه ی دلخواه دست یابید. ترکیب رنگ هلویی، سبز و طلایی محیطی دنج و در عین حال لوکس ایجاد میکند. اگر مبلمان را به رنگ هلویی انتخاب کردید، میتوانید از اکسسوری های طلایی در کنار آن استفاده کنید. از آن جایی که این رنگ به دنبال ایجاد فضایی آرام بخش و ملایم است در نتیجه بهترین اکسسوری، آبنمای فلزی می باشد. این آبنما دارای صدای دلنشین و استاندارد محیط داخلی است که به آرامش بیشتر محیط کمک میکند. تماشای جریان آب در لا به لای یک اثر هنری حس خوبی به افراد منتقل میکند. آبنمای فلزی در ابعاد رومیزی، ایستاده و دیواری می باشد که شما میتوانید از قسمت سفارش آبنما با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

رنگ سال 2024

رنگ های خنثی در کنار رنگ سال

رنگ هلویی به راحتی با رنگ های خنثی ترکیب میشود و تعادل خوبی را ایجاد میکند. برای صرفه جویی در هزینه رنگ وسایل اصلی را از رنگ های خنثی، سفید، کرمی، طوسی و… انتخاب کنید و رنگ سال را در دکوریجات به کار ببرید. با این کار دکوراسیون شما همیشه به روز و مدرن می باشد. شما میتوانید با ترکیب خلاقانه و جذاب یک سبک کلاسیک، کژوال و جسورانه در دکوراسیون خود داشته باشید.

استفاده از رنگ هلویی در دیوار ها

رنگ آمیزی دیوار یکی از بهترین ایده ها برای استفاده از رنگ سال می باشد. شما میتوانید دیوار را رنگ بزنید و یا از کاغذ دیواری به رنگ هلویی استفاده کنید. توصیه ی ما این است که همه ی دیوار ها را به این رنگ در نیاورید زیرا باعث خستگی و دلزدگی میشود. نقطه ی کانونی خانه را انتخاب کنید و رنگ دیوار این قسمت را هلویی بزنید، مابقی دیوار ها را به رنگ مکمل و یا خنثی درآورید. برای جذابیت بیشتر این دیوار میتوانید از انواع دکوریجات، قاب ها و… روی آن و کنار آن استفاده کنید. اینکار جلوه ی بیشتری به نقطه ی کانونی میدهد و چشم ها را به خود خیره میکند.

رنگ سال

دکوریجات رنگ سال 2024

اگر رنگ مبلمان شما خنثی است میتوانید از کوسن های هلویی روی آن استفاده کنید. با استفاده از این کوسن ها در پذیرایی، اتاق خواب، تراس و… میتوانید زیبایی و آرامش را به محیط خود ببخشید. در کنار آن پرده ای به رنگ مشابه مانند نارنجی خریداری کنید و هارمونی و همانگی خاصی بین وسایل ایجاد کنید. روی دیوار از قاب عکس های هنری به رنگ هلویی استفاده کنید. این وسایل کوچک به تنهایی میتوانند محیط شما را تحت تاثیر قرار دهند و انرژی مثبت را با خود به همراه آورند.

فرش هلویی

از فرش هلویی کوچک در ورودی خانه و قسمت پذیرایی استفاده کنید. ترکیب این رنگ با پارکت رنگ روشن بسیار زیبا میشود و فضایی مینیمال به وجود می آورد. اگر دکوراسیون شما کلاسیک و لوکس می باشد ترکیب این رنگ را با پارکت قهوه ای و تیره استفاده کنید. فرش شما میتواند طرح ساده و یا شلوغ داشته باشد و اگر خانه ی کوچکی دارید ترجیحاً از طرح های ساده استفاده کنید که محیط را بزرگتر نشان دهد.

سخن آخر

هر سال رنگ جدیدی به عنوان رنگ سال انتخاب میشود و به این معنا می باشد که زندگی نیاز به تغییر دارد. اگر درگیر تکرار و روزمرگی شوید از زندگی لذت نمیبرید. گاهی با استفاده از یک رنگ جدید، دکوری جدید، سبک جدید و… میتوانید حس تازگی و شادابی را محیط خود آورید. با اینکار هر روز بیشتر پیشرفت میکنید و از لحظه های زندگی استفاده میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *