دکوراسیون خانه

طراحی دکوراسیون تجاری و اداری

دکوراسیون تجاری

طراحی دکوراسیون برای هر مکانی که در آن خرید و فروش انجام میگیرد بسیار ضروری می باشد. زیرا اینکار باعث جذب مشتری و مراجعه ی مجدد به آن مکان میشود. به همین خاطر توصیه میشود قبل از هر کاری ابتدا دکوراسیون داخلی لوکس و مجلل برای خود و کارمندان ایجاد کنید. طراحی دکوراسیون تجاری علاوه بر اینکه باعث افزایش فروش می شود، موجب بهبود بازدهی کار نیز میشود. یک فضای جدید و زیبا در روحیه ی کارکنان تاثیر بسیار خوبی دارد و بهره وری در کارکنان بهبود پیدا میکند.

جلوه ای خاص در دکوراسیون تجاری

امروزه طراحی دکوراسیون تجاری بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین دلایل آن افزایش فروش می باشد زیرا یک دکوراسیون لوکس و شیک، موجب میشود مراجعه کنندگان به آن مجتمع افزایش یابد. اگر شما هم به دکوراسیون تجاری خود اهمیت میدهید، درواقع یک فرد با سلیقه و منظم هستید که آرامش پرسنل و مشتریان برای شما در اولویت می باشد.

اگر میخواهید با یک دکوری تغییر بزرگی در دکوراسیون تجاری خود ایجاد کنید از آبنمای لاکچری لوتوس استفاده کنید. این آبنما متناسب با فضای شما طراحی و اجرا میشود. با طراحی دقیق مسیر جریان آب دارای صدای استاندارد برای فضای داخلی می باشد و این صدا فضایی آرامش بخش و دلنشین را ایجاد میکند. این اثر هنری هنگامی که خاموش است نیز جلوه ی بسیار زیبایی به محیط میبخشد.

نقش عناصر طبیعی در دکور تجاری

هنگام طراحی و چیدمان دکور تجاری باید به نیازهای مشتری توجه کنید. متناسب با فضای کاری که دارید فضایی راحت و آرام بخش برای ارباب رجوع ایجاد کنید. از شلوغی زیاد بپرهیزید زیرا باعث سردرگمی و بی نظمی در فضا میشود. در مکان هایی همچون رستوران یا کافی شاپ برای ایجاد یک محیط دوستانه و آرامش بخش اگر از گیاهان استفاده بیشتری کنیم قطعا نتیجه مطلوب تری خواهیم گرفت. همچنین میتوانید برای حیات بخشیدن به فضای خود از المان های طبیعی مانند آبنما نیز استفاده کنید. آبنمایی که در فضای رستوران و کافی شاپ استفاده میشود باید جلوه ی بصری بسیار زیبایی داشته باشد. طوری که افراد از نگاه کردن به آن لذت ببرند.

اهمیت نورپردازی در دکوراسیون تجاری

برای هدایت چشم مشتریان به سمت محصول خاص از نورپردازی تاکیدی استفاده میکنند. در فضای تجاری و اداری از وسایل متنوع نورپردازی مانند لامپ های حبابی، لوستر و… استفاده میشود. آبنمای لوتوس علاوه بر صدای آب دلنشین و ظاهر لوکس دارای نورپردازی حرفه ای نیز می باشد. شما میتوانید در نقطه ی کانونی محیط قرار دهید و از نور آن به عنوان نورپردازی مکمل در فضا استفاده کنید.

دکوراسیون تجاری و اداری

رنگ بندی دکوراسیون اداری و تجاری

استفاده از رنگ مکمل در فضا تاثیر بسیار زیادی در زیباسازی آن دارد. از رنگ های گرم و درخشنده و جذاب به عنوان رنگ مکمل استفاده کنید. اگر دکوراسیون تجاری شما سبک کلاسیک و نئوکلاسیک است، از رنگ های طلایی، ارغوانی، قهوه ای به عنوان رنگ مکمل استفاده کنید. به هیچ عنوان استفاده از رنگ های خنثی و بی روح به عنوان رنگ مکمل استفاده نمیشود. در فضای خود حداکثر از سه رنگ استفاده کنید و ترکیب رنگ ها به گونه ای باشد که افراد را به گذراندن زمان بیشتر در آن محیط تشویق کند.

نکات مهم در طراحی داخلی دفتر

سعی کنید دفتر خود را طوری طراحی داخلی کنید که فضای آن حس یک دفتر تجاری رسمی را به شما و کارکنان بدهد. برای این کار پیشنهاد می شود که محیط خود را خیلی رنگارنگ نکنید و یک تم کلی برای محیط خود در نظر بگیرید.

زمانی که با ارباب رجوع میخواهید صحبت کنید مطمئنا او را به اتاق خود دعوت می کنید، پس مبلی شیک و راحت برای ارباب رجوع انتخاب کنید.

از اکسسوری های تزئینی و کاربردی در دفتر کار خود استفاده کنید. به طور مثال آبنما با صدای دلنشینی که دارد، ذهن ارباب رجوع را از آشفتگی ها خالی میکند و با حوصله به حرف های شما گوش میدهد. در نتیجه احتمال موفقیت در کسب و کار شما بیشتر میشود.

یک فضایی برای استراحت کارکنان خود در نظر بگیرید. این کار باعث می شود هم انرژی کارکنان برای کار بیشتر باشد و هم اینکه احساس رضایت آن ها از کار بیشتر شود. هیچ کس دوست ندارد از صبح که به سر کار می رود تا پایان وقت اداری دائم مشغول به کار باشد.

طراحی دکوراسیون تجاری

سخن آخر

در این مقاله شما را با یک دکوری خاص و متفاوت آشنا کردیم. این آبنما برای فضاهای تجاری و مسکونی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در انواع رومیزی، ایستاده و دیواری میتوانید متناسب با فضای خود تهیه کنید. جهت مشاوره ی رایگان از قسمت سفارش آبنما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

باتوجه به نکاتی که در این مقاله گفته شد، امیدواریم فضای تجاری خود را به بهترین حالت ممکن طراحی کنید تا مخاطبان با حضور در آن احساس خوشایندی داشته باشند و تجربه لذت‌بخشی از یک روز به‌یادماندنی، در خاطرشان باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *