دکوراسیون خانه

اجرای دکوراسیون اداری

آبنمای دیواری

طراحی دکوراسیون اداری نسبت به دکوراسیون خانه از حساسیت بیشتری برخوردار است. این دکوراسیون باید به گونه ای باشد که تمامی افراد در اداره احساس راحتی داشته باشند و باعث افزایش کارایی و بهره وری کارکنان شود. برای طراحی دکوراسیون علاوه بر توجه به قوانین و نکات طراحی باید به نوع خدمات شرکت توجه شود و متناسب با آن اجرا شود. فرد هنگام ورود به محیط باید نوع خدمات را از سبک دکوراسیون متوجه شود و فضای شما معرف کار و حرفه ی شما باشد.

تزئین دکوراسیون اداری

کارمندان بیشتر زمان خود را در محیط کار میگذرانند و از این جهت طراحی این محیط اهمیت بسیار بالایی دارد. در فضای شرکت از اکسسوری ها و دکوریجات مناسب استفاده کنید که باعث طراوت و شادابی محیط شود. یکی از جذاب ترین دکوریجات برای محیط اداری آبنما با صدای آب استاندارد می باشد. آبنمای فلزی در طرح و ابعاد متنوع متناسب با فضای تجاری و مسکونی می باشد که میتوانید از قسمت سفارش آبنما با همکاران ما در ارتباط باشید و از مشاوره ی رایگان بهره ببرید.

گل و گیاه در دکوراسیون اداری

گیاهان برای جریان انرژی مثبت در محیط اداری بسیار مورد توجه قرار میگیرند. بعضی از افراد در محیط کار فرصت نگهداری و مراقبت از گیاهان را ندارند و بعد از مدتی پژمرده میشود و زیبایی اولیه ی خود را از دست میدهند. جایگزین مناسب گیاهان، آبنما با طرح گل می باشد. جریان آب از لابه لای گلبرگ های در هم تنیده گذر میکند و تصویری زیبا برای ببیننده خلق میشود. این آبنما به گونه ای طراحی و اجرا شده است که هیچ گونه پاشش آبی به اطراف ندارد و میتوانید با خیال راحت هر کجا که میخواهید قرار دهید.

صدای آرام بخش آن باعث فیلتر صداهای مزاحم در محیط کار میشود و تمرکز افراد را افزایش میدهد. از آبنمای دیواری نیز میتوانید به عنوان پارتیشن برای جداسازی قسمت های مختلف استفاده کنید. این پارتیشن به خاطر ظاهر خیره کننده و جذابی که دارد تحول بزرگی در دکوراسیون اداری ایجاد میکند.

دکوراسیون اداری مدرن

در سبک مدرن از الگو و طرح های هندسی استفاده میشود و خلاقیت نقش بسیار مهمی دارد. فضای مدرن علاوه بر زیبایی بسیار کاربردی می باشد و اکثر محیط های اداری از این سبک استفاده میکنند. تم رنگی دکوراسیون مدرن بسیار متنوع است و با توجه به شرایط انتخاب میشود. اگر برند شما رنگ مشخصی دارد بهتر است با رنگ های خنثی ترکیب کنید و در دکوراسیون دفتر به کار ببرید. در غیر این صورت میتوانید از انواع رنگ های جیغ و پر انرژی با توجه به سبک کاری خود استفاده کنید. به عنوان مثال در شرکت نفت از رنگ های سفید و مشکی بیشتر استفاده میشود و در شرکت های گرفیکی از تم رنگی شاد مثل زرد و نارنجی استفاده میشود.

دکوراسیون اداری کلاسیک

سبک کلاسیک بین کارفرمایان بسیار محبوب است زیرا فضایی گرم و صمیمی ایجاد میکند. این نوع طراحی نیاز به فضای نسبتاً بزرگی دارد زیرا المان های محیط کلاسیک فضای زیادی را اشغال میکنند. رنگ های گرم و تیره در این دکوراسیون به وفور دیده میشود از رنگ های محبوب در سبک کلاسیک، کرمی، قهوه ای و طلایی می باشد. هنگام انتخاب وسایل بزرگ و کوچک باید توجه داشته باشید که با یکدیگر هماهنگ باشند. در این دکوراسیون از لوستر های چند شاخه و مجلل برای سقف استفاده میشود و از آباژور های لوکس و جذاب برای نور پردازی فرعی و درخشش بیشتر محیط بهره میبرند.

مبلمان این سبک را چوبی و یا چرم انتخاب میکنند که ابهت محیط کار حفظ شود. در این طراحی باید علاوه بر رعایت نظم و هنجار ها به رسمی بودن فضای اداره توجه شود و مورد پسند تمامی افراد باشد.

دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت

اتاق مدیریت یکی از حساس ترین قسمت های هر سازمان و اداره می باشد و باید وسایل به درستی چیدمان شود. در اتاق مدیریت از میز و صندلی بزرگ، راحت و استاندارد متناسب با سبک دکوراسیون استفاده میشود. روی میز مدیر از اکسسوری های مناسب و کاربردی استفاده کنید. یک آبنمای رومیزی به آرامش بیشتر مدیر کمک میکند و در نتیجه تصمیمات بهتر و موثر تری برای پیشرفت شرکت میگیرد.

دکوراسیون اداری

یکی از دیوار ها را به کتابخانه و قفسه اختصاص دهید که مدیر اسناد و مدارک را به راحتی سازماندهی کند. اتاق مدیریت باید روشن و دلباز باشد و از نور طبیعی و مصنوعی به درستی استفاده شود. پرده ی اتاق را به گونه ای انتخاب کنید که نور را از خود عبور دهد و فضا را تاریک و خسته کننده نکند. از تصاویر خاص برای تزئین دیوار ها استفاده کنید سعی کنید این تصاویر معرف کار و حرفه ی شما باشد. به هیچ عنوان از کاغذ دیواری طرح دار برای اتاق مدیریت استفاده نکنید زیرا فضا شلوغ و بهم ریخته نشان میدهد. از کاغذ دیواری ساده با بافت های متنوع استفاده کنید و روی آن را با قاب عکس و اکسسوری های دیدنی تزئین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *