درباره ی ما

درباره ما

شرکت هنر پویان خلاق لوتوس یکی از شرکت های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان می باشد. این شرکت در زمینه تولید احجام فلزی دست ساز و با بهره مندی از علوم و فنون هنر دواتگری سنتی اقدام به طراحی و تولید احجام فلزی مختلف در قالب احجام دکوراتیو، المان های شهری، المان های مفهومی، آبنما ،  آبنماد و کلیه فعالیت های مربوط به حجم سازی فلزات می نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن تیم حرفه ای طراحی، ساخت و اجرا، بهترین طرح را مطابق با خواسته کارفرما و متناسب با ابعاد و سبک مورد نظر پیشنهاد می نماید و طرح مورد نظر را با بهترین متریال و با بالاترین کیفیت ساخته، نصب و اجرا می نماید.

 

 

شروع فعالیت به صورت تخصصی

شرکت لوتوس از سال1396 با هدف نوآوری در زمینه حجم سازی فلزات ، با تلفیق علم، هنر و فناوری با ایده ی ترکیب آب و فلز و با اخذ مجوز از سازمان صنایع دستی و در راستای کار آفرینی فعالیت خود را آغاز نمود و با کسب مجوز خلاق از نهاد ریاست جمهوری و مجوز فناوری از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در حال فعالیت می باشد.

 

ایده ی ساخت آبنماد

پس از چند سال فعالیت شرکت در زمینه ساخت آبنماها و المان های شهری،  با توجه به کمبود آب در اکثر نقاط کشور ودر کنار آن  نیاز به ایجاد فضای دلنشین در فضاهای عمومی،  موضوع آبنماد در اهم فعالیت های شرکت قرار گرفت.

 

  آبنما المانی یا آبنماد

          آبنماد به مجموعه ای گفته می شود که ترکیبی از آب و المان های مفهومی و یا انتزاعی است. این ایده به دلیل حذف فواره هایی است که در میادین نصب می شود و باعث تبخیر و پاشش شدید آب به اطراف اجرا می گردد.

در آبنماد ها، المان در مرکز قرار گرفته، خودنمایی میکند و هم در مجاورت آن فواره های کوتاه جهت طراوت و شادابی مورد استفاده قرار می گیرند. ضمنا در هنگام خاموشی فواره ها ، المان جلوه گر هست.