کاربرد آباژور آبشار در دندانپزشکی

کاهش استرس 

صدای وسایل دندانپزشکی باعث ایجاد استرس و اضطراب در بیمار میشود. آباژور آبشار لوتوس با صدای دلنشین و استاندارد خود باعث کاهش استرس در بیمار میشود. صدای آب به خاطر نویز سفیدی که دارد. تمامی صدا های مزاحم در مطب را فیلتر میکند و فضای آرامش بخشی برای بیمار ایجاد میشود. 

کاربرد آباژور آبشار در سالن انتظار

ساعاتی که جهت دریافت نوبت در سالن انتظار سپری میشود، بسیار کلافه کننده و آزار دهنده است. زیرا سر و صدای وسایل دندانپزشکی باعث سردرد مراجعه کننده میشود. در بعضی از مطبها با مجلات گوناگون، مراجعه کننده را سرگرم میکنند. اما مطالعه ی مجله نیز نیاز به آرامش دارد. آباژور آبشار لوتوس این آرامش را برای بیمار فراهم میکند. مطالعه ی مجله با صدای دلنشین آب بسیار لذت بخش است. از دیگر کاربرد آباژور در سالن انتظار، نورپردازی اصولی آن می باشد. در دکوراسیون داخلی مطب از انواع وسایل روشنایی استفاده کنید. زیرا فضای روشن حس راحتی و آسایش را به بیمار منتقل میکند.

آباژور آبشار در دندانپزشکی کودکان

ترس از دندانپزشکی در کودکان بیشتر از بزرگسالان می باشد. ترس زیاد کودک میتواند مانع درمان او نیز شود. آباژور آبشار لوتوس در کاهش استرس کودک نقش بسیار مهمی دارد. زیرا کودکان با صدای آب ارتباط خوبی میگیرند. این صدا به کودک آرامش میدهد. عنصر آب در مطب دندانپزشکی باعث پخش انرژی مثبت میشود.

ساخت سفارشی آباژور آبشار برای مطب

در مطب های بزرگ از آباژورهای ایستاده استفاده میشود. آباژور ایستاده کاملاً سفارشی در طرح و ابعاد مورد نظر طراحی و اجرا میشود. طراحان شرکت لوتوس بهترین طرح را متناسب با سبک مطب پیشنهاد میکنند. در هنگام طراحی تمامی نکات از جمله صدای آب استاندارد، نورپردازی مناسب و… در نظر گرفته میشود. اگر فضای کافی برای آباژور ایستاده در مطب خود ندارید. از آباژور آبشار رومیزی استفاده کنید. رنگ آباژور را متناسب با رنگ دکوراسیون داخلی مطب انتخاب کنید. رنگ طلایی، سفید و سیلور، سفید برای دکوراسیون مطب بسیار مناسب است.